Etapy prac - Budowa domów Ostrołęka - Twój dom w stanie deweloperskim

Wpadaj na budowę z ciekawości
- nie z konieczności.
Przejdź do treści
Podczas budowy domu ważna jest dobra organizacja wszystkich prac i podejmowanie trafnych decyzji, dlatego z naszymi Klientami pracujemy od momentu wyboru projektu. Warto przeanalizować projekt nie tylko pod kątem wyglądu przyszłego budynku, ale także zauważyć jego słabe strony - zdarza się, że pewne rozwiązania trzeba dostosować tak, aby były praktyczne i nie sprawiały problemów podczas użytkowania.

Po wybraniu projektu Państwa przyszłego domu przystępujemy do omówienia zakresu prac i do wyceny. Ustalamy harmonogram prac i płatności. Przyjmujemy zlecenia na budowę domów do stanu deweloperskiego - przekazujemy budynek zamknięty, ze wszystkimi instalacjami, tynkami i posadzkami, budynek ocieplony zgodnie z wytycznymi dla domów energooszczędnych. Istnieje również możliwość wykonania ogrodzenia i ułożenia kostki brukowej. Posiadamy odpowiedni sprzęt i doświadczenie, aby takie zadania realizować. Na całość prac podpisujemy umowy.

Na podstawie upoważnienia załatwiamy dla Państwa wszystkie formalności w urzędach - nasi pracownicy biurowi wszystkie te sprawy organizują tak, aby proces ten przebiegł sprawnie. W przypadku korzystania z kredytu hipotecznego, możemy również kontaktować się z wybranym bankiem, dostarczając niezbędne dokumenty.

Potem rozpoczyna się etap, który lubimy najbardziej. Przygotowujemy teren, powstają fundamenty, ściany rosną z dnia na dzień i całość pokrywa się dachem. Jeżeli istnieje taka możliwość (dostęp do internetu np. z sieci LTE) to cały ten proces mogą Państwo obserwować 24 godziny na dobę przy pomocy kamery, którą dla Państwa skonfigurujemy. Po zakończeniu prac typowo budowlanych, w tym samym momencie istalowane są okna, system alarmowy działający na czas budowy, a następnie wykonywane są pozostałe instalacje. Mogą być Państwo pewni, że już na tym etapie będziemy wiedzieli, po której stronie będzie zainstalowana antena satelitarna, przygotujemy wyprowadzenia instalacji elektrycznej do oświetlenia w ogrodzie i napędu do bramy, a na życzenie zaplanujemy wszystko tak, aby w przyszłości uruchomienie automatycznego systemu nawodnienia ogrodu nie wymagało wiercenia dziur w budynku.

Na tym etapie nie dostaną Państwo docelowych drzwi wejściowych, ale raczej drzwi zastępcze, a montaż okien zostanie wykonany w wersji tzw. ciepłej, z zabezpieczeniem pianki montażowej przed działaniem promieniowania UV. Być może dla wielu osób to są drobne szczegóły, ale my mamy świadomość właśnie, że "diabeł tkwi w szczegółach", a nawet drobne ustępstwa od naszych przyjętych zasad będą miały swoje konsekwencje w przyszłości.

Po wykonaniu tynków, posadzek i izolacji poddasza oddajemy Państwu budynek przygotowany do prac typowo wykończeniowych, do malowania ścian i układania podłóg. Jeżeli istnieje taka potrzeba to również zadbamy o to, aby dokonać osuszenia budynku przed tymi pracami.
Usługi budowlane
Ostrołęka i okolice.
07-410 Ostrołęka
Kilińskiego 16
tel. 604 933 337
biuro@dom.ostroleka.pl
Wróć do spisu treści