Firma Budowlana - Budowa domów Ostrołęka - Twój dom w stanie deweloperskim

Wpadaj na budowę z ciekawości
- nie z konieczności.
Przejdź do treści
Pomysł na taką działalność pojawił się dość dawno i długo dojrzewał. Jest to decyzja całkowicie przemyślana i konsekwentna, a zrodziła się z potrzeby jaką dostrzegamy na rynku usług budowlanych. Czy znają Państwo wiele firmy, które są w stanie zrealizować budowę domu tak, aby pozostawić po sobie zadowolenie, porządek i kompletną dokumentacje? Czy planując budowę domu nie zamartwiają się Państwo o to, kto wykona poszczególne prace, czy uda się Państwu znaleźć odpowiednich fachowców? W naszej pracy kierujemy się jedną, najważniejszą naszym zdaniem zasadą - budujemy jak dla siebie.

Z kim będą Państwo współpracować?

Adam Staśkiewicz - specjalista od spraw budowlanych (projekty, fundamenty, ściany, tynki i elewacje, instalacje wodno-kanalizacyjne),  w zawodzie prawie 30 lat, właściciel firmy budowlanej, która na swoim koncie ma wiele prac przy budynkach mieszkalnych i przemysłowych.

Tomasz Tomczak - specjalista od izolacji, stolarki otworowej i prac instalacyjnych, w zawodzie ponad 20 lat, od 2000 roku właściciel firmy zajmującej się instalacjami technicznymi dla budownictwa przemysłowego i mieszkalnego.

... a dodatkowo zespół ponad 30 pracowników własnych
i zaprzyjaźnione firmy podwykonawcze, nad którymi sprawujemy kontrole.
Usługi budowlane
Ostrołęka i okolice.
07-410 Ostrołęka
Kilińskiego 16
tel. 604 933 337
biuro@dom.ostroleka.pl
Wróć do spisu treści